
Гриф для штанги підлітковий Foreman HD-t, 10 кг (хромований), FM-HD-T-10-CH
- В наличии
- Код: FM-HD-T-10-CH
17 380 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гриф HD-t був розроблений спеціально для того, щоб полегшити початківцям важкоатлетам постановку техніки рухів. Даний гриф полегшений до комфортних 10 кг., Не втрачаючи при цьому в жорсткості, його товщина зручна для невеликої кисті. Він більш міцний і довговічний, ніж алюмінієві тренувальні грифи.
- Довжина: 170 см
- Вага: 10 кг
- Діаметр посадкового місця: 50 мм
- Діаметр хвата: 25 мм
- Відстань між посадочними втулками: 126,5 см
- Покриття: хром
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Foreman |
| Вес | 10 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 170 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FM-HD-T-10-CH |
| Диаметр | 25 мм см |
| Код товару | 00010440 |
| Особенности | подростковый |
| Тип | Прямой |
- Цена: 17 380 ₴

