
Гриф для штанги Foreman OB-7, 20 кг (чорний), FM-OB-7-BK
- В наличии
- Код: FM-OB-7-BK
11 044 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Грифи FOREMAN® виробляються зі спеціальної термообработанной стали. У всіх грифів є алмазна насічка для безпечного хвата;
М'яке і плавне обертання диска на грифі, завдяки використанню якісних високоточних втулок;
Діаметр грифа відповідає олімпійському стандарту і підходить для всіх лавок, стійок і підставок.
- Довжина грифа: 220 см
- Вага: 20,4 кг
- Колір: чорний
- Тест на розрив: 700 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Foreman |
| Вес | 20 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 220 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FM-OB-7-BK |
| Диаметр | 30 мм см |
| Код товару | 00011589 |
| Макс. навантаження | 700 кг |
| Особенности | олимпийский |
| Тип | Прямой |
- Цена: 11 044 ₴
