
Килимок гімнастичний ProsourceFit Extra Thick Mat, 12 мм, PS-2004-BK (чорний)
- В наличии
- Код: PS-200X-XX
1 232 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
ProSource Extra Thick Yoga and Pilates Mat — екстра м'який килимок для для занять йогою, гімнастикою пілатес, фітнесом, спеціально розроблений для використання на жорстких поверхнях;
- Килимок виготовлений з високоякісної NBR піни, що забезпечує високу зносостійкість та довговічність;
- Невибаглива в догляді водовідштовхувальна поверхня, запобігає поширенню бактерій, а текстура що не ковзає, забезпечує надійне зчеплення і стабілізацію під час виконання вправ;
- Розмір 180 х 61 см дозволяє комфортно займатися людям з великим зростом;
- Поставляється в комплекті зі зручною гумовою стяжкою для фіксації та перенесення килимка.
Рекомендації по догляду: Для очищення забрудненої поверхні виробу допускається використання мочалки, м'якою щітки і мильної води кімнатної температури або іншого детергента (побутове миючий засіб). Після чищення ретельно помити під проточною водою і повністю висушити.
- Колір: синій, фіолетовий, сірий, аква, червоний, чорний
- Довжина: 180 см
- Ширина: 61 см
- Товщина: 13 мм
- Вага: 1,15 кг
- Матеріали: виготовлений з високоякісної NBR піни
| Основные | |
|---|---|
| Толщина | 12 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PS-2004-BK (чорний) |
| Производитель | ProsourceFit |
| Вес | 1,2 кг г |
| Длина | 180 см см |
| Код товару | 00011003 |
| Цвет | Черный |
| Материалы | NBR пена |
- Цена: 1 232 ₴









