
Балансувальна подушка Airex Balance-pad Elite, AX-BP-E-BL (синій)
- Нет в наличии
- Код: AX-BP-E-XX
4 680 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Балансувальна подушка AIREX Balance Pad призначена як для домашнього, так і для комерційного використання. Текстурна поверхня запобігає ковзанню і збільшує термін служби.
Унікальна спеціалізована піна із закритими порами AIREX® на 90% заповнена повітрям — при заняттях створюється враження, що ви стоїте на хмарі.
![]() |
Ефективний гігієнічний захист Антибактеріальне покриття Sanitized™. Для підвищення гігієнічних вимог до інноваційного матеріалу AIREX був доданий новий антибактеріальний агент, що нейтралізує навіть стійкі до антибіотиків і високоактивні CA-MRSA бактерії, часто знаходяться в лікарнях, фітнес-центрах і дитячих дошкільних установах. |
![]() |
Чудові ортопедичні властивості Всі продукти ТМ AIREX схвалені AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V. - Асоціація підтримки здоров'я хребта), а також протестовані і рекомендовані «Форумом Gesunder Rücken - besser leben e.V.» (Healthy Back Forum - Краще життя) і «Bundesverband der deutschen Rückenschulen (BdR) e.V. |
![]() |
Сертифікація Уся продукція ТМ AIREX сертифікована ISO 18001-9001, ISO 14001 и OHSAS та виготовляється відповідно до стандарту 93/43 / EEC Medical Device Class 1. |
Переваги: технологія Sanitized® — постійний захист від бактерій і грибка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airex |
| Вес | 0.8 кг |
| Высота | 6 см |
| Длина | 50 см |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 41 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AX-BP-E-BL (синій) |
| Гарантія | 6 месяцев |
| Дополнительные функции | антибактериальное покрытие Sanitized™ |
| Код товару | 00010000 |
| Комплектация | Балансировочная подушка |
| Максимальная нагрузка | 136 кг |
| Материал | уникальная специализированая пена Airex® |
| Уровень сложности | Средний (для развития баланса и координации) |
| Тип поверхности | Рельефная/массажная (для стимуляции стоп и улучшения кровообращения) |
- Цена: 4 680 ₴










