
Балансувальний диск ProsourceFit Core Balance Disc, PS-2142-GY (сірий)
- Нет в наличии
- Код: PS-214X
726 ₴
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
Виконання вправ на балансувальному диску ProSource Core Balance Disc направлено на розвиток рівноваги, балансу і тренування м'язів стабілізаторів тулуба. Звичні присідання, випади, Віджимання або "планка", випоняемие на балансування диску, змусять по-новому відчутно міжм'язову координацію і компенсаторну роботу м'язів антагоністів. Для людей, які проводять багато часу сидячи, балансування диск, розташовані на сидінні стільця, відмінний спосіб поліпшити поставу, а для зняття напруги в спині, його можна розмістити на спинці стільця в області попереку. Гладка поверхня ProSource Core Balance Disc призначена для виконання фізичних вправ, а поверхня з кортокіми гумовими шипами володіє масажним ефектом. Пружність диска можна регулювати обсягом закачані повітря. Диск поставляється в комплекті з компактним ручним насосом.
Переваги
- Дуже добре підходить для розвитку м'язів стабілізаторів тулуба і розвитку м'язової координації.
- Може вживатися як додаткове нестабільне сидіння для стільця, що дозволить поліпшити поставу.
- Поверхня з гумовими шипами володіє масажним ефектом.
- Поставляється в комплекті з компактним насосом.
Рекомендації по догляду: для очищення забрудненої поверхні виробу допускається використання мочалки, м'якої щітки і мильної води кімнатної температури або другого детергента (побутове миючий засіб). Після чищення ретельно помити водою і насухо витерти рушником. Ніколи НЕ Використовуйте агресивні хімікати для чищення.
- Діаметр: 36 см
- Вага: 0,9 кг
- Висота: 7-13 см
- Колір червоний
- Матеріал виготовлення: PVC (гіпоалергенний полівінілхлорид)
- Комплект: подушка, насос
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія 6 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.9 кг |
| Высота | 8 см |
| Диаметр | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PS-2142-GY (сірий) |
| Производитель | ProsourceFit |
| Гарантія | 6 месяцев |
| Код товару | 90080176 |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | Балансировочная подушка |
| Максимальная нагрузка | 136 кг |
| Материал | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Уровень сложности | Средний (для развития баланса и координации) |
| Тип поверхности | Рельефная/массажная (для стимуляции стоп и улучшения кровообращения) |
- Цена: 726 ₴

