
Балансувальна платформа BOSU Pro Balance Trainer, BS-72-10850-P-BL (синій)
- В наличии
- Код: BS-72-10850-P
13 520 ₴
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
Оригінальний тренажер (виробництва США) Bosu Balance Trainer — універсальний фітнес-пристрій для для розвитку балансу, координації, постави, гнучкості, сили, потужності і витривалості. Тренажер допоможе урізноманітнити ваші тренування, а також поліпшити спеціальні спортивні навички. Елемент нестабільності створює додаткове навантаження під час виконання вправ, і робить BOSU таким ефективним і функціональним.
Назва BOSU є абревіатурою від Both Side Up "Обидві сторони вгору», що говорить про його універсальності в якості тренувального пристрою. Використання купольної боку вгору, забезпечує нестійку динамічну поверхню, при цьому сам тренажер залишається стабільним. Переверніть Bosu і використовуйте купольну сторону донизу — це дозволить виконувати ще більш складні варіанти вправ. Таким чином Bosu пропонує різні варіанти використання в міру збільшення сили і інших здібностей. А завдяки своїм невеликим розмірам і вазі він відмінно доповнює будь-який тренажерний зал і легко вписується в будь-яку фітнес-програму.
Що відрізняє тренажер Bosu Pro Balance?
- На відміну від оригінальних тренажерів серії Bosu Home Balance або Bosu Sport Balance, тренажер Bosu Pro Balance спеціально розроблений для того, щоб протистояти вимогам багаторазового інтенсивного використання в комерційних середовищах, таких як тренажерні зали, студії йоги, фітнес-клуби, фізіотерапія та реабілітаційні центри.
- Сферична сторона виготовлена з міцнішого матеріалу, стійкого до розриву.
- Основа виготовлена з міцного, нековзкого, немаркого пластика.
- Тренажер здатний витримати вагу до 159 кг.
- Bosu Pro Balance Trainer призначений для використання вдома або в тренажерному залі. Він розрахований на тривалий час використання і пропонує складні, захоплюючі і різноманітні тренування.
Особливості:
- Both Side Up (обидві сторони вгору) — додаткові можливості для статичної та динамічної тренування як верхній, так і нижньої частин тіла
- Дві втоплені ручки на дні тренажера
- Ручний насос в комплекті
- Підставка BOSU® для компактного зберігання 14 балансувальних платформ (поставляється окремо)
- Діаметр: 65 см
- Висота: 25,4 см (в надутому стані)
- Вага: 9 кг
- Макс. вага користувача: 159 кг
- Особливості: Both Side Up (обидві сторони вгору); дві втоплені ручки на дні тренажера; подвійна лита платформа для додаткової міцності
- Матеріали: вибухостійкого ABS без вмісту латексу
- Колір: синій / сірий / чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BOSU |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 25.4 см |
| Диаметр | 65 см |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BS-72-10850-P-BL (синій) |
| Гарантія | 6 месяцев |
| Код товару | 00010098 |
| Комплектация | Балансировочная платформа; Насос (если это платформа-полусфера); Инструкция с упражнениями; Сумка для хранения/переноски (опционально) |
| Максимальная нагрузка | 159 кг |
| Материал | АБС-пластик (легкий и доступный по цене) |
| Уровень сложности | Продвинутый (для тренировки спортсменов и профессионалов) |
| Тип поверхности | Полусфера (для максимальной нагрузки на мышцы-стабилизаторы) |
- Цена: 13 520 ₴









