
Балансувальна платформа BOSU WeckMethod Elite Balance Trainer, BS-350012-BK (чорний)
- В наличии
- Код: BS-350012
15 972 ₴
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
Оригінальний тренажер (виробництва США) — універсальний фітнес-пристрій для для розвитку балансу, координації, постави, гнучкості, сили, потужності і витривалості. Тренажер допоможе урізноманітнити ваші тренування, а також поліпшити спеціальні спортивні навички. Елемент нестабільності створює додаткове навантаження під час виконання вправ, і робить BOSU таким ефективним і функціональним.
Назва BOSU є абревіатурою від Both Side Up "Обидві сторони вгору», що говорить про його універсальності в якості тренувального пристрою. Використання купольної боку вгору, забезпечує нестійку динамічну поверхню, при цьому сам тренажер залишається стабільним. Переверніть Bosu і використовуйте купольну сторону вниз — це дозволить виконувати ще більш складні варіанти вправ. Таким чином Bosu пропонує різні варіанти використання в міру збільшення сили і інших здібностей. А завдяки своїм невеликим розмірам і вазі він відмінно доповнює будь-який тренажерний зал і легко вписується в будь-яку фітнес-програму.
Що відрізняє тренажер Bosu WeckMethod ™ Elite Balance Trainer?
- Чотирнадцять років, тисячі годин, сотні спортсменів - ось що стоїть за новим WeckMethod BOSU® Elite. Нова балансувальна платформа має рифлену нековзну поверхню Power Zone і Розмітку Power Line, яка полегшує контроль над позиціями тіла під час тренувань.
- Виконання вправ з використанням функціональної розмітки дозволяє тілу зайняти оптимальне положення з урахуванням центра ваги і біомеханіки, підвищуючи силу і ефективність руху.
- Новий Elite поставляється з більш міцним куполом високої щільності і має посилену основу для бічних вправ на платформі.
Особливості:
- Both Side Up (обидві сторони вгору)
- Дві втоплені ручки на дні тренажера рифлена, нековзна поверхня Power Zone і розмітка Power Line — полегшує контроль над позиціями тіла під час тренувань
- Діаметр: 65 см
- Висота: 25,4 см (в надутому стані)
- Вага: 8,4 кг
- Макс. вага користувача: 159 кг
- Матеріали: вибухостійкого ABS без вмісту латексу
- Колір: чорний / сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BOSU |
| Вес | 8.4 кг |
| Высота | 25.4 см |
| Диаметр | 65 см |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BS-350012-BK |
| Гарантія | 6 месяцев |
| Код товару | 00010101 |
| Комплектация | Балансировочная платформа; Насос (если это платформа-полусфера); Инструкция с упражнениями; Сумка для хранения/переноски (опционально) |
| Максимальная нагрузка | 159 кг |
| Материал | АБС-пластик (легкий и доступный по цене) |
| Уровень сложности | Продвинутый (для тренировки спортсменов и профессионалов) |
| Тип поверхности | Полусфера (для максимальной нагрузки на мышцы-стабилизаторы) |
- Цена: 15 972 ₴
