
Балансувальна платформа TOGU Aero-Step XL, TG-400515-BK (чорний)
- В наличии
- Код: TG-40051Х
8 840 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Балансувальна платформа TOGU Aero-Step XL призначена для «тренувань на нестабільних поверхнях». Підходить для використання в як вдома, так і в залі.
Довгий термін служби досягається за рахунок використання високоякісних матеріалів. Сертифікат німецької Асоціації «Здорова Спина», що підтверджує ефективність використання платформи для оздоровлення спини.
Особливості:
- Платформа складається з двох повітряних камер, що не сполучаються між собою, з'єднаних спільною основою для забезпечення стабільності;
- Спеціальна поверхня для масажу ніг і поліпшення циркуляції крові;
- Велика поверхня забезпечує впевненість і безпеку при русі;
- Виготовлена з високоміцного поліуретану.
Призначення і область застосування — заняття фітнесом і оздоровчою гімнастикою, силове тренування, тренування почуття рівноваги;
Переваги — унікальний тренувальний ефект з використанням нестабільної поверхні платформи.
- Довжина 51 см
- Ширина 37 см
- Висота 8 см
- Вага 2,8 кг
- Матеріали: ПВХ
- Витримує навантаження до 200 кг
- Країна-виробник Німеччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Togu |
| Вес | 2.8 кг |
| Высота | 8 см |
| Длина | 51 см |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 37 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TG-400515-BK (чорний) |
| Гарантія | 6 месяцев |
| Код товару | 90080036 |
| Комплектация | Балансировочная подушка |
| Максимальная нагрузка | 136 кг |
| Материал | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Уровень сложности | Начинающий (для реабилитации и общего фитнеса) |
| Тип поверхности | Рельефная/массажная (для стимуляции стоп и улучшения кровообращения) |
- Цена: 8 840 ₴





