
Ролик масажний InEx Hollow Roller, 33x15 см (синій), IN-EHR-BL
- Нет в наличии
- Код: IN-EHR-BL
748 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Масажний профільований ролик Inex Hollow Roller має твердий каркас і спеціальну ребристу поверхню, що робить його ідеальним засобом для точкового впливу на м'язи.
- Колір: синій
- Довжина: 33 см
- Вага: 0,5 кг
- Діаметр: 15 см
- Матеріал: Високоякісна ЕVА піна, пластик
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія 6 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INex |
| Материал | EVA пена |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IN-EHR-BL |
| Длина | 33 см см |
| Диаметр | 15 см см |
| Код товару | 00010631 |
| Поверхность | Ребристая |
| Размер | 33 х 15 см см |
| Твердость | Средний |
- Цена: 748 ₴
