
Килимок для йоги InEx Yoga Mat, 3 мм (синій), IN-YM-3.5-BL
- Нет в наличии
- Код: IN-YM
484 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок для йоги Inex забезпечує стабільну опору і виключає ковзання. Виготовлений з гіпоалергенного і антибактеріального матеріалу. В основі килимка каркас з укріпленої синтетичної сітки. Стійкий до миючих засобів і дезинфікуючим розчинів. Без запаху.
- Довжина: 170 см
- Ширина: 60 см
- Товщина: 0,3 см
- Матеріал: Виготовлений з високоякісного гіпоалергенного PVC матеріалу без додавання токсичних фталатів, діоксинів, фуранів і важких металів
- Колір синій
- Вага: 1,1 кг
- Країна-виробник товару: Тайвань
- Країна реєстрації бренду: США
- Гарантія: 3 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INex |
| Длина | 170 см |
| Толщина | 3 мм |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IN-YM-3.5-BL |
| Вес | 1,1 кг г |
| Код товару | 00010648 |
| Материалы | гипоаллергенный поливинилхлорид (PVC) |
- Цена: 484 ₴
