
Професійний аналізатор складу тіла Tanita MC-580 M P, TA-MC-580-M-P
- Нет в наличии
- Код: TA-MC-580-M-P
207 480 ₴
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
Двочастотний (6.25-50 kHz) сегментальний аналізатор
складу тіла (8 електродів) Відповідає директиві Medical Device Directive Class II-a (NAWI
Class III), що дозволяє використовувати пристрій у медичних обстеженнях. ISO 9001, CE
Передача даних: Bluetooth, RS-232.
Опційно: термальний принтер (650 Євро)
Вимірювання:
- Цільове значення жиру 4-55%
- вага 0-270 кг (крок 0.1 кг)
-% жиру 1.0-75.0% (крок 0.1%)
- жирова маса (крок 0.1 кг)
- худа маса (крок 0.1 кг)
- м'язова маса (крок 0.1 кг)
- ІМТ (крок 0.1)
- кісткова маса (крок 0.1 кг)
- метаболічний вік (розрахунковий)
- Основний обмін (крок 1 ккал/1 kJ)
- Рівень вісцерального жиру 1 - 55 (крок 1)
- загальна вода (крок 0.1 кг)
-% загальної води (крок 0.1%)
- Sarcopenia Index (втрата м'язової маси)
- фазовий кут (стан
клітинних мембран)
Розмір: 394x1100x551 мм. Вага: 11,2 кг.
Аналітичне програмне забезпечення TANITA Pro Software (ZZ3500TANITAPRO) - 457 Euro
Виробництво: Японія
Гарантія: 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tanita |
| Общие | |
| Вес | 11.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Історія вимірювань | История измерений в программе GMON |
| Артикул | TA-MC-580-M-P |
| Габарити | 39 4x 75 x 551 мм |
| Дисплей | С подсветкой, цветной, ЖК |
| Код товару | 00010724 |
| Максимальная нагрузка | 270 кг |
| Метод измерения | 8 электродов |
| Мощность | 100-240В, 0,6-0,4А |
| Принтер | Встроенный термопринтер |
| Технологія BIA | Двойная частота, 6,25 кГц / 50 кГц |
| Точність вимірювань | 100 г |
- Цена: 207 480 ₴






