
Професійний аналізатор складу тіла Tanita DC-360 P, TA-DC-360-P
- Нет в наличии
- Код: TA-DC-360-P
164 536 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двочастотний (6.25-50 kHz) аналізатор складу тіла
Вбудований принтер, картка SD для збереження результатів,
USB-порт, модель із штативом.
Вимірювання:
- вага 0-270 кг (крок 0.1 кг)
-% жиру 1.0-75.0% (крок 0.1%)
- жирова маса (крок 0.1 кг)
- худа маса (крок 0.1 кг)
- м'язова маса (крок 0.1 кг)
- ІМТ (крок 0.1)
- кісткова маса (крок 0.1 кг)
- метаболічний вік (розрахунковий)
- Основний обмін (крок 1 ккал/1 kJ)
- Рівень вісцерального жиру 1 - 55 (крок 1)
- загальна вода (крок 0.1)
-% загальної води (крок 0.1%)
- Sarcopenia Index (втрата м'язової маси)
- фазовий кут (стан клітинних мембран)
Розміри: 395 x 390 x 1027 мм. Вага: 11,2 кг.
Аналитическое программное обеспечение
TANITA Pro Software
Опціонально: адаптер Bluetooth
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tanita |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SD-карта, RS232C, USB |
| Історія вимірювань | История измерений в программе GMON |
| Артикул | TA-DC-360-P |
| Габарити | 395 x 390 x 1027 мм |
| Дисплей | С подсветкой, цветной, ЖК |
| Код товару | 00010719 |
| Максимальная нагрузка | 270 кг |
| Метод измерения | 4 электрода |
| Мощность | 100-240В, 0,6-0,4А |
| Принтер | Встроенный термопринтер |
| Технологія BIA | Двойная частота, 6,25 кГц / 50 кГц |
| Точність вимірювань | 100 г |
- Цена: 164 536 ₴







