
М'яч для пілатесу TOGU Redondo Ball GAB! 14 см (рубіновий), TG-491220-RR
- В наличии
- Код: TG-491220-RR
676 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Redondo® Ball GAB! — Невеликий м'яч, зроблений в Німеччині.
М'яч зручний і практичний, має діаметр 14 см і популярний як і Redondo Ball. Завдяки універсальному застосуванню він ідеально підходить для профілактичних тренувань хребта і для вправ спрямованих на роботу з тілом.
Його поверхня м'яка, має хороше зчеплення і тому завжди зручна і безпечна. А на додаток — зручний розмір і сила GAB! М'яч можна легко відрегулювати за допомогою насоса.
Гімнастичний м'яч Redondo® Ball GAB! Новий пристрій для сенсорно-рухових вправ, інструмент для занять вдома, компактний м'яч, для ще більшого задоволення і мотивації на групових фітнес тренуваннях!
- Діаметр: 14 см
- Матеріал: Рутон
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Togu |
| Диаметр | 14 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TG-491220-RR |
| Вес | 0.15 кг г |
| Код товару | 00012008 |
| Цвет | рубиновый |
| Максимальная нагрузка | до 120 кг |
| Матеріал наповнювача | Повітря |
| Матеріал оболонки | Высококачественный ПВХ (полівінілхлорид) |
| Рівень жорсткості | Жёсткий |
| У комплекті | Мяч; Инструкция по эксплуатации |
- Цена: 676 ₴
