
М'яч гімнастичний InEx Swiss Ball, 75 см (синій), IN-BU-30-BL
- Нет в наличии
- Код: IN-BU-30-BL
528 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Inex Swiss Ball — це надувний м'яч з ПВХ підвищеної міцності. Матеріал м'яча еластичний і пружний.
Гімнастичний м'яч можна використовувати для занять фітнесом, йогою, пілатесом, також для розвитку м'язів спини, живота, ніг а також для красивої постави.
Якщо немає можливості відвідувати фітнес-центри, м'яч добре підійде для тренувань вдома.
Для підтримки правильної постави, профілактики сколіозу і остеохондрозу гімнастичними м'ячами часто замінюють офісні стільці.
З м'ячем можна займатися як самостійно так із онлайн-інструкторами, які пропонують ефективні відеоуроки.
- Розмір: 55; 65; 75 см
- Вага: 0,9 кг
- Колір: блакитний, сріблястий, синій
- Матеріали: ПВХ підвищеної міцності
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: США
- Гарантія: 3 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INex |
| Диаметр | 75 см |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IN-BU-30-BL |
| Вес | 1.5 кг г |
| Код товару | 00012128 |
| Макс. навантаження | до 150 кг |
| Матеріал наповнювача | Латекс |
| Матеріал оболонки | ПВХ c системой ABS (Anti-Burst System) |
| Материалы | ПВХ с системой ABS (Anti-Burst System) |
| У комплекті | Мяч; Инструкция по эксплуатации |
- Цена: 528 ₴
