
М'яч для пілатесу TOGU Redondo Ball, 26 см (рубіновий), TG-491100-RR
- В наличии
- Код: TG-49110X-XX
780 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баланс-м'яч TOGU Pilates-Balance Ball призначений для тренувань по системі пілатес. Допоможе ускладнити і урізноманітнити тренування, забезпечить додатковий опір і навантаження при виконанні вправ, допоможе зміцнити суглоби і м'язи кора.
Пілатес — комплекс вправ для всього тіла, який розвиває гнучкість і рухливість. Вправи по системі пілатес дозволяють при мінімальному навантаженні на хребет зміцнити м'язи спини і преса, що не нарощуючи при цьому м'язовий об'єм, розвинути гнучкість і почуття рівноваги, поліпшити поставу.
Тренування за системою Пілатес використовується для відновлювальної терапії після травм хребта. Свою назву Пілатес отримав від імені творця системи — Джозефа Пілатеса.
- Діаметр: 22 / 26 см
- Колір: блакитний / рожевий
- Навантаження: до 120 кг (для вправ в положенні лежачи)
- Вага: близько 0,15 кг
- Виготовлений з м'якої піни (спінений ПВХ)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Togu |
| Диаметр | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TG-491100-RR (рубіновий) |
| Вес | 0.4 кг г |
| Код товару | 00012151 |
| Цвет | рубиновый |
| Максимальная нагрузка | до 120 кг |
| Матеріал наповнювача | Повітря |
| Матеріал оболонки | Высококачественный ПВХ (полівінілхлорид) |
| Рівень жорсткості | Мягкий |
| У комплекті | Мяч; Инструкция по эксплуатации |
- Цена: 780 ₴
