
Балансувальна дошка з деревини TOGU Balanza Ballstep (червоний), TG-440420-RD
- Нет в наличии
- Код: TG-440420
10 972 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Balanza Ballstep — ідеальний інструмент для людей, що бажають розвивати силу, координацію і баланс універсальним і ефективним способом. Активуючи і збільшуючи сприйняття, сенсомоторну функцію і стабільність, Balanza Ballstep унікальний в порівнянні зі звичайними балансувальними дошками. Кожен м'яч можна легко адаптувати за допомогою голчастого насоса, щоб забезпечити баланс ідеально підходячий для тренувань користувачів з різними рівнями підготовки. Це фантастичний інструмент для групових або персональних тренувань.
Довжина: 890 мм
Ширина: 430 мм
Висота: 140 мм
Колір червоний
Вага: 5.1 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Togu |
| Вес | 5.2 кг |
| Высота | 14 см |
| Длина | 89 см |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TG-440420-RD (червоний) |
| Гарантія | 6 месяцев |
| Код товару | 00012258 |
| Комплектация | Балансировочная подушка |
| Максимальная нагрузка | 159 кг |
| Материал | массив древесины + полипропилен (экологичный и прочный вариант) |
| Уровень сложности | Начинающий (для реабилитации и общего фитнеса) |
| Тип поверхности | Гладкая (для базовых упражнений) |
- Цена: 10 972 ₴
