
Балансувальні напівсфери (2 шт) BOSU Balance Pods, 16.5 см (синій), BS-72-10850-POD2BB
- Нет в наличии
- Код: BS-72-10850-POD2BB
2 112 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Балансувальні платформи BOSU® BALANCE PODS дозволяють тренувати все тіло, одночасно покращуючи баланс, координацію і спритність. Працюючи над верхньою і нижньою частиною тіла, Ви також розвинете силу і гармонійну роботу м'язів-стабілізаторів, що важливо для підтримки фізичної форми в цілому.
Ви можете використовувати балансувальні платформи обома сторонами. Плоска — дає більш стабільну опору, зворотна сторона використовується, якщо необхідно ускладнити виконання вправ.
Рельєфна поверхня забезпечує прекрасне відчуття опори і комфорт для рук і ніг.
Вироблено в США!
Переваги:
- Впливає на розвиток м'язів всього тіла
- Розвиває координацію, мишчную витривалість і баланс
- Прекрасно підійде для поліпшення пропріорецепціі і дрібної моторики
- Не містить шкідливих речовин фталатів і латексу
- Міцний матеріал викорис технологію запобігає миттєвий розрив при пошкодженні платформи
- Максимальна вага навантаження 136 кг
Характеристики:
- Діаметр: 16,51 см
- Колір синій
- Матеріал: високоякісний вибухостійкий, без латексу і фталатів
- Комплект: 2 шт
- Вага: 0,450 кг
- Максимальна вага користувача: 136 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BOSU |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 14 см |
| Диаметр | 16.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BS-72-10850-POD2BB |
| Гарантія | 6 месяцев |
| Код товару | 90080061 |
| Комплектация | Балансировочная платформа; Насос (если это платформа-полусфера); Инструкция с упражнениями; Сумка для хранения/переноски (опционально) |
| Максимальная нагрузка | 136 кг |
| Материал | АБС-пластик (легкий и доступный по цене) |
| Уровень сложности | Продвинутый (для тренировки спортсменов и профессионалов) |
| Тип поверхности | Полусфера (для максимальной нагрузки на мышцы-стабилизаторы) |
- Цена: 2 112 ₴

