
Спортивний годинник Polar Unite T Black, PL-900108443-S/L
- В наличии
- Код: PL-900108443-S/L
8 320 ₴
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
Polar Unite — водонепроникний фітнес-годинник з поліпшеним пульсометром на зап'ясті і підключенням GPS. Цей ультралегкий плавно закруглений фітнес-трекер допоможе вам поліпшити сон, підвищити ефективність тренувань, вести збалансований спосіб життя і бути завжди у формі.<\p>
ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ ПРО ФУНКЦІЇ
Просунуте вимірювання ЧСС на зап'ясті
Polar Unite відстежує ЧСС за допомогою технології поєднання датчиків Precision Prime ™. (Для забезпечення оптимальної точності в деяких видах спорту ми рекомендуємо нагрудний ремінь для відстеження серцевого ритму. Дізнайтеся більше про вимірювання ЧСС на зап'ясті тут)
За допомогою цієї функції можна дізнатися, наскільки добре ви відновлюєтесь за ніч.
За допомогою цієї функції можна стежити за фазами сну і отримати інформацію про якість сну.
Polar Unite підтримує більше 100 різних видів спорту. Додайте свої улюблені види спорту в Polar Unite за допомогою Polar FLOW.
Підключіть Polar Unite до мобільного телефону, щоб відстежувати свою швидкість, дистанцію і маршрут.
Залишайтеся на зв'язку завдяки повідомленнями зі свого телефону. Отримуйте оповіщення про вхідні дзвінки, повідомлення, електронну пошту, події календаря та про багато іншого.
Дотримуючись інструкцій щодо виконання цієї дихальної вправи, ви зможете розслабити тіло і заспокоїти розум.
Пропонує готовий план щоденних тренувань з урахуванням вашої історії тренувань, ступеня відновлення і фізичної форми.
Підберіть до свого браслету відповідний колір циферблата з декількох варіантів відтінків.
ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ СИСТЕМИ SMART COACHINGОтримайте комплексні дані про роботу свого серця протягом дня. Завдяки безперервному відстеженню ЧСС можна отримати більш точні дані про спалені калорії та активності, а також дізнатися найнижче і найвище значення серцевого ритму за день.
Дізнайтеся точну кількість спалених калорій на основі ваги, зросту, віку, статі, індивідуальної максимальної ЧСС (HRmax) та інтенсивності тренування.
Отримайте мотивуючий зворотний зв'язок відразу після тренування з описом його ефекту.
Перевірте свій рівень фізичної підготовки всього за 5 хвилин і без зайвих зусиль.
Отримайте персоналізований і адаптивний план тренувань, який підходить для вас і ваших цілей.
Якщо у вашому тренажерному залі використовують систему моніторингу ЧСС Polar Club для групових занять, ви можете стежити за зміною свого пульсу на екрані Polar Unite.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polar |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 43.4 мм |
| Толщина | 10.9 мм |
| Ширина | 43.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Precision Prime™ | Да |
| Ємність акумулятора | 165 мА-час |
| Інтервальні таймери | Да |
| Автоматичні кола | Нет |
| Акселерометр | Да |
| Аккумуляторная батарея | Да |
| Артикул | PL-900108443-S/L |
| Барометр | Нет |
| Блокировка кнопок | Да |
| Вага без ремінця | 18 г |
| Вага з ремінцем | 32 г |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Водонепроницаемость | WR30 (подходит для плавания) м |
| Вібросигнали | Да |
| Відповідність військовим стандартам | Нет |
| Геолокація BeiDou | Нет |
| Геолокація GPS | Нет |
| Геолокація Galileo | Нет |
| Геолокація Glonass | Нет |
| Геолокація QZSS | Нет |
| Часы | Да |
| Дата і день тижня | Да |
| Датчик зовнішнього освітлення | Да |
| Допоміжний GPS | Нет |
| Допоміжний Galieo | Нет |
| Допоміжний Glonass | Нет |
| Допоміжний QZSS | Нет |
| Завжди на дисплеї | Нет |
| Зберігання даних | 32 МБ |
| Зупинка автозапуску | Нет |
| Кабель USB | Propriatery / USB-A |
| Магнітометричний компас | Нет |
| Максимальная рабочая температура | 50 °C: |
| Матеріал екрану | Стекло Asahi Glass |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -10 °C: |
| Пам'ять | 0,64 МБ |
| Переднє світлодіодне світло | Нет |
| Прошивка з можливістю оновлення | Да |
| Підключений GPS | Да |
| Подсветка | Да |
| Ресурс батареї в тренувальному режимі, до | 50 часов |
| Роздільна здатність дисплея | 240 x 240 пикселей |
| Размер дисплея | 1,2 дюйма |
| Розмір ремінця | S-L |
| Ручні кола | Нет |
| Секундомір | Да |
| Сенсорный экран | Да |
| Сигналізація | Да |
| Таймер обратного отсчета | Да |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип дисплея | TFT |
| Час автономної роботи в режимі годинника, до | 96 часов |
| Час доби | Да |
| Скорость | Да |
| Швидкість процесора | 120 МГц |
- Цена: 8 320 ₴
