
Спортивний годинник Polar Ignite 3 Brown Cooper, PL-900106239-S/L
- В наличии
- Код: PL-900106239-S/L
17 680 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивний годинник Polar Ignite 3
Спортивний годинник Polar Ignite 3: Досягніть нових вершин!
Огляд
Polar Ignite 3 – це ваш універсальний помічник у прагненні до кращої форми. Ці легкі та зручні годинники поєднують в собі широкий спектр функцій для відстеження вашої активності, сну та загального самопочуття.
Переваги:
- Відстеження тренувань: 130+ видів спорту та детальна інформація про тренування.
- Моніторинг сну: Sleep Plus Stages™ аналізує та робить висновки про ваш сон.
- Nightly Recharge™: Оцінка відновлення після сну та тренувань.
- FitSpark™: Готові щоденні тренування, адаптовані до вас.
- Серене™: Керовані дихальні вправи для розслаблення та зняття стресу.
- Вбудований GPS: Відстежуйте швидкість, темп та пройдену відстань.
- Пульсометр на зап'ясті: Precision Prime™ забезпечує точне вимірювання ЧСС.
- Водонепроникність 30 м: Плавайте, пірнайте та приймайте душ без зняття.
- Стильний дизайн: Змінні ремінці та кольоровий сенсорний дисплей.
- Довгий час автономної роботи: До 5 днів без підзарядки.
Ідеально підходить для:
Людей, які шукають універсальний та надійний інструмент для відстеження фізичної активності та покращення загального самопочуття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polar |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 43 мм |
| Толщина | 9.5 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Precision Prime™ | Да |
| Ємність акумулятора | 215 мА·час |
| Інтервальні таймери | Да |
| Автоматичні кола | Да |
| Акселерометр | Да |
| Аккумуляторная батарея | Да |
| Артикул | PL-900106239-S/L |
| Барометр | Нет |
| Блокировка кнопок | Да |
| Вага без ремінця | 21 г |
| Вага з ремінцем | 35 г |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Водонепроницаемость | WR30 (подходит для плавания) м |
| Вібросигнали | Да |
| Відповідність військовим стандартам | Нет |
| Геолокація BeiDou | Да |
| Геолокація GPS | Да |
| Геолокація Galileo | Да |
| Геолокація Glonass | Да |
| Геолокація QZSS | Да |
| Часы | Да |
| Дата і день тижня | Да |
| Датчик зовнішнього освітлення | Да |
| Допоміжний GPS | Да |
| Допоміжний Galieo | Да |
| Допоміжний Glonass | Да |
| Допоміжний QZSS | Да |
| Завжди на дисплеї | Нет |
| Зберігання даних | 32 МБ |
| Зупинка автозапуску | Да |
| Кабель USB | Propriatery / USB-A |
| Магнітометричний компас | Нет |
| Максимальная рабочая температура | 50 °C: |
| Матеріал екрану | Стекло Gorilla Glass |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матеріал обідка | Нержавеющая сталь |
| Минимальная рабочая температура | -10 °C: |
| Пам'ять | 5 МБ |
| Переднє світлодіодне світло | Нет |
| Прошивка з можливістю оновлення | Да |
| Підключений GPS | Нет |
| Подсветка | Да |
| Ресурс батареї в енергозбер. тренув. режимі, до | 100 часов |
| Ресурс батареї в тренувальному режимі, до | 30 часов |
| Роздільна здатність дисплея | 416 х 416 пикселей |
| Размер дисплея | 1.28 дюйми |
| Розмір ремінця | S-L |
| Ручні кола | Да |
| Секундомір | Да |
| Сенсорный экран | Да |
| Сигналізація | Да |
| Таймер обратного отсчета | Да |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Час автономної роботи в режимі годинника, до | 120 часов |
| Час доби | Да |
| Скорость | Да |
| Швидкість процесора | 192 МГц |
- Цена: 17 680 ₴
