
М'яч гімнастичний TOGU MyBall, 55 см (cиній-прозорий), TG-409550-BT
- В наличии
- Код: TG-409550-BT
1 456 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
М'яч гімнастичний TOGU MyBall, 55 см: Досягніть кращої гнучкості, сили та балансу!
М'яч гімнастичний TOGU MyBall, 55 см: Досягніть кращої гнучкості, сили та балансу!
Огляд
М'яч гімнастичний TOGU MyBall – це чудовий спосіб покращити свою гнучкість, силу та баланс. Цей м'яч виготовлений з високоякісного матеріалу, який робить його міцним та довговічним, а також зручним та безпечним для використання.
Переваги:
- Покращує гнучкість
- Зміцнює м'язи
- Покращує баланс
- Зменшує біль у спині
- Підходить для людей будь-якого віку та рівня підготовки
Особливості:
- Виготовлений з міцного та довговічного матеріалу
- Доступний у різних розмірах
- Легко надувати та спускати повітря
- Ідеально підходить для використання вдома, в тренажерному залі або в дорозі
Ідеально підходить для:
Пілатесу, йоги, аеробіки, фізіотерапії, реабілітації та тренувань вдома.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Togu |
| Диаметр | 55 см |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TG-409550-BT |
| Вес | 1,0 кг г |
| Код товару | 90080482 |
| Макс. навантаження | до 120 кг |
| Матеріал наповнювача | Воздух |
| Матеріал оболонки | Ruton |
| Материалы | Рутон |
| У комплекті | Мяч; Инструкция по эксплуатации |
- Цена: 1 456 ₴
