
Спортивний годинник Polar Vantage V3 Silver/Sky Blue, PL-900108892-S/L
- Нет в наличии
- Код: PL-900108892-S/L
31 200 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивний годинник Polar Vantage V3
Спортивний годинник Polar Vantage V3: Досягніть нових вершин вашої працездатності!
Огляд
Polar Vantage V3 – це ваш універсальний помічник у прагненні до кращої форми. Ці легкі та зручні годинники поєднують в собі інноваційні технології та широкий спектр функцій для відстеження вашої активності, сну, тренувань та загального самопочуття.
Переваги:
- Вбудований GPS та барометр: Точне відстеження швидкості, темпу, пройденої відстані та висоти.
- Пульсометр на зап'ясті Precision Prime™: Точні дані про ЧСС протягом дня та під час тренувань.
- Функції тренування: 130+ видів спорту та детальна інформація про тренування.
- FitSpark™: Готові щоденні тренування, адаптовані до вас.
- Nightly Recharge™: Оцінка відновлення після сну та тренувань.
- Sleep Plus Stages™: Відстеження та аналіз сну.
- Training Load Pro: Відстеження та оптимізація тренувального навантаження.
- Серене™: Керовані дихальні вправи для розслаблення та зняття стресу.
- Водонепроникність 30 м: Плавайте, пірнайте та приймайте душ без зняття годинника.
- Стильний дизайн: Змінні ремінці та кольоровий сенсорний дисплей.
- Довгий час автономної роботи: До 40 годин в режимі тренування.
Ідеально підходить для:
Спортсменів, які шукають легкий, зручний та багатофункціональний інструмент для відстеження своїх тренувань, сну та загального самопочуття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polar |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 47.3 мм |
| Толщина | 13.5 мм |
| Ширина | 47.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Precision Prime™ | Нет |
| Ємність акумулятора | 215 мА·час |
| Інтервальні таймери | Да |
| Автоматичні кола | Да |
| Акселерометр | Да |
| Аккумуляторная батарея | Да |
| Артикул | PL-900108892-S/L |
| Барометр | Да |
| Блокировка кнопок | Да |
| Вага без ремінця | 39 г |
| Вага з ремінцем | 57 г |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Водонепроницаемость | WR50 (подходит для плавания) м |
| Вібросигнали | Да |
| Відповідність військовим стандартам | Нет |
| Геолокація BeiDou | Нет |
| Геолокація GPS | Да |
| Геолокація Galileo | Да |
| Геолокація Glonass | Да |
| Геолокація QZSS | Нет |
| Часы | Да |
| Дата і день тижня | Да |
| Датчик зовнішнього освітлення | Да |
| Допоміжний GPS | Да |
| Допоміжний Galieo | Да |
| Допоміжний Glonass | Да |
| Допоміжний QZSS | Нет |
| Завжди на дисплеї | Да |
| Зберігання даних | 32766 МБ |
| Зупинка автозапуску | Да |
| Кабель USB | USB-C |
| Магнітометричний компас | Да |
| Максимальная рабочая температура | 50 °C: |
| Матеріал екрану | Стекло Gorilla Glass |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матеріал обідка | Авиационный алюминий |
| Минимальная рабочая температура | -20 °C: |
| Пам'ять | 37 МБ |
| Переднє світлодіодне світло | Нет |
| Прошивка з можливістю оновлення | Да |
| Підключений GPS | Нет |
| Подсветка | Да |
| Ресурс батареї в енергозбер. тренув. режимі, до | 140 часов |
| Ресурс батареї в тренувальному режимі, до | 61 часов |
| Роздільна здатність дисплея | 454 x 454 пикселей |
| Размер дисплея | 1.4 дюйма |
| Розмір ремінця | S-L |
| Ручні кола | Да |
| Секундомір | Да |
| Сенсорный экран | Да |
| Сигналізація | Да |
| Таймер обратного отсчета | Да |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Час автономної роботи в режимі годинника, до | 192 часов |
| Час доби | Да |
| Скорость | Да |
| Швидкість процесора | 275 МГц |
- Цена: 31 200 ₴
