
Килимок гімнастичний Airex TrExercise 180, AX-TE180-BR
- Нет в наличии
- Код: AX-TE-180-XX
3 120 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
AIREX® TrExercise: Ваш незамінний килимок для фітнесу в подорожах
AIREX® TrExercise: Ваш незамінний килимок для фітнесу в подорожах
Відкрийте для себе новий рівень комфорту та зручності з килимком AIREX® TrExercise – вашим ідеальним супутником у світі фітнесу та подорожей.
Переваги:
- Легкий та компактний: Легко згортається та поміщається у валізу чи рюкзак, щоб ви могли тренуватися будь-де.
- Екологічний: Виготовлений зі 100% переробленого TPE матеріалу, що робить його чудовим вибором для свідомих споживачів.
- Неперевершена стійкість: Не ковзає на будь-якій поверхні, забезпечуючи безпеку та комфорт під час тренувань.
- Практичний дизайн: Заокруглені краї та ремінь для перенесення роблять його ще зручнішим у використанні.
- Гарантія якості: Сертифіковане виробництво ISO та TÜV підтверджує високу якість та надійність продукту.
Куди б ви не пішли, килимок AIREX® TrExercise забезпечить вам комфорт та підтримку, необхідні для ефективних тренувань. Не відмовляйте собі у задоволенні займатися спортом у будь-якому куточку світу!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Airex |
| Длина | 180 см |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AX-TE-180-TE (теракотовий) |
| Код товару | 90080750 |
| Цвет | Терракотовый |
| Материалы | уникальная специализированная пена Airex® |
- Цена: 3 120 ₴




