
Датчик частоти серцевих скорочень Polar H10 Text Black, PL-920106242-M/XXL
- В наличии
- Код: PL-920106242-M/XXL
5 200 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Датчик частоти серцевих скорочень Polar H10 Text Black
Підніміть свої тренування на новий рівень з Polar H10 Text Black!
Неймовірна точність для максимальних результатів
Polar H10 - це найточніший датчик ЧСС в історії Polar, який використовує технологію 5-канального ЕКГ для моніторингу вашого серцебиття з безпрецедентною точністю. Цей високоточний нагрудний датчик ЧСС від Polar - це ідеальний компаньйон для будь-якого спортсмена, який прагне досягти максимальних результатів.
Функції Polar H10 Text Black:
- Неймовірна точність: 5-канальна ЕКГ для безпрецедентної точності
- Подвійне підключення: Bluetooth і ANT+ для підключення до тренувальних пристроїв і смартфонів
- Вбудована пам'ять: Запис даних про тренування без підключеного пристрою
- Водонепроникність: До 30 метрів, ідеально підходить для плавання
- Комфортний дизайн: М'який текстильний ремінь з силіконовою обробкою
- Сумісність: З широким спектром тренувальних пристроїв, смартфонів і фітнес-додатків
Polar H10 - це більше, ніж просто датчик ЧСС. Це ваш персональний тренер, який допоможе вам:
- Відстежувати свою частоту серцевих скорочень у режимі реального часу
- Слідкувати за зоною тренувань
- Аналізувати свої тренування
- Ставити та досягати цілей
- Підвищувати свою працездатність
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 165 мАч |
| Акселерометр | Да |
| Артикул | PL-920106242-M/XXL |
| Вага без ремінця | 21 г |
| Версія ANT | 2.1 |
| Версия Bluetooth | BLE |
| Высота | 34 мм см |
| Водонепроницаемость | WR30 м |
| Дальність передавання сигналу | 90 м |
| Общий вес | 60 г |
| Код товару | 90080597 |
| Макс. робоча температура | 50 °C |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мін. робоча температура | -10 °C |
| Прошивка з можливістю оновлення | Да |
| Режим записи | Да |
| Размер | M-XXL см |
| Тип батареи | Литиевая основная батарея 3 В |
| Час автономної роботи в трен. режимі, до | 400 часов |
| Частота процессора | 64 МГц |
| Ширина | 65 мм мм |
- Цена: 5 200 ₴
