
Ваги-аналізатори складу тіла Tanita BC-730, TA-BC-730-PK (рожевий)
- В наличии
- Код: TA-BC-730-XX
2 640 ₴
+380 (44) 333-60-01
- +380 (66) 261-60-01Vodafone
- +380 (73) 661-60-01LifeCell
- +380 (98) 661-60-01Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Найкомпактніші (26 х 21 см) у Європі підлогові ваги-аналізатори складу тіла BC-730 від компанії Tanita відрізняються унікальним поєднанням низької ціни та величезної кількості вимірюваних показників.
Завдяки унікальній запатентованій технології Bioelectrical Impedance Analysis Technology (використання електрочастоти 50 кГц, 500 μA) аналіз складу тіла робиться з точністю до 0.1%.
Основні характеристики:
- Вимірювання 9 основних показників складу тіла
- Надкомпактний полегшений (лише 870 г) пластиковий корпус підвищеної міцності
- Сенсорні кнопки, які не стирчать над поверхнею корпусу
- Електроди з неіржавкої сталі
- Пам'ять для 5 користувачів + 1 гостьова комірка
- Автоматичне розпізнавання користувача
- Пам'ять на останнє вимірювання для кожного користувача
- Функція "ГІСТЬ" — дані не зберігаються в пам'яті ваг
- Функція "АТЛЕТ" активує спеціальний алгоритм для аналізу складу тіла користувачів з високим рівнем фізичної активності
- Функція "Тільки зважування" дає змогу швидко зважитися, без аналізу складу тіла
- Енергоощадне автоматичне вимкнення
- Індикатор заряду батарей
Вимірювані показники:
- Вага тіла (крок 100 г): від 2 до 150 кг
- Кісткова маса (крок 100 г) (мінеральна): кг
- М'язова маса (крок 100 г): кг
- Уміст води (точність 0.1): %
- Уміст жиру (точність 0.1): %
- Рівень вісцерального (внутрішнього) жиру: 59 рівнів
- Головний обмін BMR (кількість ккал на добу, яку споживає організм у стані повного спокою): ккал
- Біологічний вік (розрахований на підставі рівня метаболізму організму): 12 — 90 років
- Тип статури (співвідношення кількості жиру та м'язової маси): від 1 до 9
Віковий діапазон: з 5 до 17 років (для дітей); з 18 до 99 років (для дорослих)
Діагностичні вимірювання:
- Графік зміни ваги
- Кількість рідини
- Оптимальної ваги
- % жирової тканини
- % кісткової маси
- % м'язової маси
Особливості:
- Підтримка технології Bioelectrical Impedance Analysis Technology
- LCD-дисплей 65 х 60 мм
- Габарити (ВхШхГ): 21.5 x 26.0 х 3.0 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 32.0 x 29.0 x 28.0 см
- Тип: Електронні
- Вага, кг: 0.87
- Вага в упаковці, кг: 1.2
- Максимальне навантаження, кг: 150
- Елемент живлення: 4 x 1.5V AAA
- Додаткові функції: Автоматичне визначення користувача / Автоматичне вмикання/вимикання
- Призначення: Діагностичні (SMART)
- Точність вимірювання, кг: 0.1
- Матеріал платформи: Пластик
- Колір: Білий
- Вбудована пам'ять, користувачів: 5
- Країна реєстрації бренда: Японія
- Країна виробник: Китай
- Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основные | |
|---|---|
| Материал платформы | пластик |
| Тип весов | Электронные |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TA-BC-730-PK (рожевий) |
| Біологічний вік | 18—99 лет |
| Вес | 0,87 кг г |
| Габарити | компактные |
| Габарити упаковки | 32,0 x 29,0 x 28,0 см |
| Дисплей | LCD-дисплей 65 х 60 мм |
| Диагностика | общий анализ |
| Питание | АA – 4 шт ААА |
| Код кольору | #FF00FF |
| Код товару | 00011274 |
| Цвет | Розовый |
| Предел взвешивания | 150 кг |
| Передача даних | отсутствует |
| Точность измерения | 100 г г |
- Цена: 2 640 ₴







